• Produkt 100% organik
  I sigurt në përdorim!

 • Efektiviteti i tij arrin deri në 98%
  dhe është i vërtetuar nga meshkujt!

 • 2765 meshkuj tashmë
  janë shëruar

Ju mund të porositni një telefonatë

Ky është një revolucion në trajtimin e prostatitis kronik

20 mijë meshkuj në Europë tashmë e kanë harruar se çfarë janë dhimbjet dhe problemet e shkaktuara nga rrugët e urinimit

 • HAPI I 1

  ndihmon në largimin e dhimbjeve, therjeve, djegieve në ije dhe në pjesën e poshtme të shpinës

 • HAPI I 2

  urinimi bëhet më i qëndrueshëm, jo aq i shpeshtë si më përpara, gjithashtu ndihmon në lehtësimin e inflamacionit

 • HAPI I 3

  ereksioni rikthehet në normalitetin e mëparshëm, vetë organizmi forcohet, ndërkohë që prostatitis nuk rikthehet më

Arrini të përfitoni deri në fund të ofertës:
00
orë
:
23
minuta
:
29
sekonda
Çmimi i vjetër: 1980
Çmimi i ri: 990

PROVONI VETEN TUAJ! SIMPTOMAT PARALAJMËRUESE TË PROSTATITIS:

 • Një herë në vit/gjysëm viti kanë ndjesinë e tërheqjes në zonën e ijes

 • Ndonjëherë ju do të ndjeni shpim, presion dhe dhimbje të mprehta në perineum

 • A keni vënë re se keni filluar të shkoni në tualet më shpesh se më përpara

 • Vini re me kujdes, në qoftë se një nga testikujt tuaj është i varur më poshtë se tjetri

 • Ju në mënyrë periodike vuani nga diarreja ose kapsllëku

 • Keni vënë re se ereksioni juaj është bërë më i dobët

 • Keni vënë re se tek ju është zvogëluar dëshira seksuale

 • Të paktën një herë ju keni ndjerë vështirësi në çproçesin e urinimit

NË QOFTË SE JU KENI VËNË RE TE VETJA JUAJ TË PAKTËN NJË NGA KËTO SIMPTOMA, ATËHERË JU MENJËHERË DUHET TË FILLONI KURIMIN!

E RËNDËSISHME!

Ju shqetësojnë dhimbjet. Prostatitis iu shqetëson në përditshmërinë tuaj, nuk iu lë të keni një jetë të qetë dhe normale. Ju do të ndieni një përkeqësim të dukshëm në 1-2 vitet e ardhshme. Infertilitet. Keni shenja gjaku përgjatë ejakulimit dhe urinimit. Stagnimi urinës në fshikëz (deri në 500 mililitra). Vesiculitis.

NË QOFTË SE NUK DO TË FILLONI KURIMIN MENJËHERË:
 • IMPOTENCA

  Impotencë e pashërueshme

 • ADENOMA E PROSTATËS

  Shpërthimi i indeve të prostatës, formimi i tumorit dhe “nyjeve”

 • ONKOLOGJIA

  Tumori malinj, shkaku më i zakonshëm i vdekjes për meshkujt

FILLONI KURIMIN TUAJ MENJËHERË PËR TË QENË ABSOLUTISHT TË SHËNDETSHËM!

NJË PRODUKT MJAFT EFEKTIV QË SHËRBEN PËR TË MBROJTUR SHËNDETIN MASHKULLOR!

 • Pa nevojën e masazheve poshtëruese

 • Pa nevojëne përdorimit të pilulave dhe gjilpërave të kushtueshme

 • Pa nevojën e operacioneve kirurgjike

 • Pa nevojën e diagnostikimeve të kushtueshme

KY ËSHTË NJË REVOLUCION NË KURIMIN E PROSTATITIS KRONIK DHE ADENOMËS SË PROSTATËS
 • Efektiviteti i tij është vërtetuar tashmë klinikisht me rreth 98% pacientë të kuruar plotësisht

 • Është shpallur si preparati më efektiv për meshkujt e grupmoshës 40+

 • Është miratuar nga Shoqata Mjekësore Europiane

 • Bazuar në një teknologji mjaft të lartë dhe i përbërë nga komponentë 100% ekologjikë, pa kimikate të dëmshme

bëni porosinë tuaj

SI Adamour VEPRON NË SHËNDETIN MASHKULLOR:
 • Catuaba

  MUNDËSON ELEMINIMIN E ZGJERIMIT TË GJËNDRËS SË PROSTATËS

 • Rrit epshin

  REDUKTON ËNJTJEN DHE INFLAMIMIN E PROSTATËS, AJO GJITHASHTU PARANDALON FORMIMIN E MUNDSHËM TË TUMORIT TË INDEVE

 • Amla

  ELIMINON STAGNIMIN NË SISTEMIN URINAR, RIKTHEN FUNKSIONIMIN NORMAL TË GJENDRËS SË PROSTATËS

MËNYRA E PËRDORIMIT

 • Kapsulat: Pini 1 kapsulë, 1 herë në ditë, 30 minuta para konsumimit të ushqimit.
 • Kursi i plotë – 30 ditë.

porositni me një zbritje prej 50%

OPINIONI I EKSPERTËVE

ju ka lehtësuar punën në mënyrë të konsiderueshme të ashtëquajturve “doktorët falas”. Unë i shoh pacientët e mi vetëm 2 herë. E para, kur ata vijnë për tu diagnostikuar dhe e dyta, kur pas rreth një muaj vijnë për të thënë, Faleminderit, unë tashmë jam i shëndetshëm!. Ndërkohë që nuk mund të themi të njëjtën gjë për klinikat private, me prezencën e Adamour ato do ta kenë 10 herë më të vështirë të mbijetojnë mbi kurrizin e njerëzve të thjeshtë.

Goni Luka

Kandidati i Shkencave Mjekësore, Profesor, mjek-androlog, seksolog. Ai është diplomuar në Universitetin Shtetëror të Mjekësisë. Ai mban mbi supe 23 vite përvojë në praktikë

Përbërësit e Adamour flasin vetë për veten e tyre. Ky konsiderohet një produkt absolutisht i sigurt për meshkujt e moshuar. Për shkak të formulës së tij unike dhe përqendrimit të përbërësve aktivë, vitaminave, ai mundëson lehtësimin e inflamacionit, stimulon rekuperimin e ereksionit, prostatiti nuk kthehet më. Organizmi mashkullor, pas përdorimit të tij, funksionon si një orë zvicerane.

Demir Hasa

Shef andrology, doktor i kategorisë së lartë. Ai është diplomuar në Universitetin Shtetëror të Mjekësisë Ai zotëron 19 vite përvojë praktike

EFEKTIVITET I VËRTETUAR KLINIKISHT

Testimi klinik u krye në një spital në bazë të një sanatoriumi në qytetin e Belokurikha në vitin 2015. Meshkuj të moshës nga 38 deri në 73 vjeç, të diagnostikuar me prostatitis kronik, morën pjesë në një hulumtim klinik për rreth 1 muaj.

REZULTATET E HULUMTIMIT

PREPARATI FARMACEUTIK KUNDRA PROSTATITIT

 • 56%
  Reduktimi i dhimbjeve, therjeve dhe djegieve
 • 57%
  Normalizimi i urinimit
 • 28%
  Reduktimi i urgjencave urinare deri në normalizimin e plotë të tyre
 • 9%
  Ndryshimi i madhësisë së prostatës deri në arritjen e përmasave normale
 • 35%
  Mungesa e manifestimeve të sëmundjes pas përfundimit të marrjes së preparatit

PROSTERO

 • 100%
  Reduktimi i dhimbjeve, therjeve dhe djegieve
 • 97%
  Normalizimi i urinimit
 • 98%
  Reduktimi i urgjencave urinare deri në normalizimin e plotë të tyre
 • 89%
  Ndryshimi i madhësisë së prostatës deri në arritjen e përmasave normale
 • 98%
  Mungesa e manifestimeve të sëmundjes pas përfundimit të marrjes së preparatit

KOMENTET E MESHKUJVE, QË KANË FITUAR LUFTËN KUNDËR PROSTATITIT

 • Erdha tek mjeku për vizitë me një fare neverie brenda vetes time. Mendova se do më bëjnë masazh të prostatës. Mjeku më siguroi se nuk ka përse të shqetësohem në qoftë se do e filloja kurimin menjëherë. Më rekomandoi Adamour. Pas 3 muajsh përdorimi e ndjej veten shkëlqyer!

  K.D, qyteti i Elbasanit

 • Kam pasur të tilla dhimbje të forta, që as nuk më shkonte ndërmend të kryeja marëdhënie seksuale me femrën time që është më e re në moshë. Kam vuajtur shumë. Deri sa një ditë ajo ma solli vetë Adamour. Pas një muaji mund të them se nuk njihesha më. Tashmë isha I shëndetshëm si një dem. Nuk ndieja më dhimbje si më pare, dhe në tualet shkoj si një njeri normal. Jeta seksuale është përmirësuar ndjeshëm.

  Bledi, qyteti i Elbasanit

 • Kam vuajtur nga dhimbjet e padurueshme në ije dhe skrotum. Kam pasur zmadhim të dukshëm dhe inflamacion. Diagnoza që më vunë ishte “prostatitis”. Isha gati për të bërë një ndërhyrje kirurgjikale. Por, ndërsa isha në një udhëtim pune në Tiranë vendosa të bëja një konsultë tjetër mjekësore. Më vizituan. Pas vizitës më rekomanduan preparatin Adamour. Pas vetëm një muaji përdorimi, gjithë dhimbjet dhe problemet u zhdukën si me magji. Tashmë unë bëj një jetë shumë më të lumtur, nuk kam më dhimbje si më pare dhe nuk ndiej më djegie.

  Genci, qyteti i Vlorës

Porositeni për aq kohë sa çmimi nuk është rritur

PËRFITIMET Adamour

 • NDIHMA E SHPEJTË

  Simptomat e dhimbjes kalojnë pas vetëm një jave

 • ËSHTË NJË PRODUKT HYPOALLERGJIK

  Ndryshe nga antibiotikët e tjerë dhe kremërat e ndryshëm për meshkuj

 • KA NJË VEPRIM SHUMË EFEKTIV DHE ÇFARË ËSHTË MË E RËNDËSISHME, PA EFEKTE ANËSORE

  Falë teknologjisë së lartë ju keni mundësinë të përfitoni një koncentratë të pastër kristalor bimësh mjekësore, pa papastërti të mundshme

 • SHËRIM KOMPLEKSOR

  Ushtron një efekt mjaft intensive dhe forcues njëkohësisht në indet e prostatës. Ju do të ndieni më shumë fuqi, energji, një ndjenjë epshi e përforcuar, dhe sigurisht një potencë mashkullore të jashtëzakonshme

KINI KUJDES NGA PRODUKTET E FALSIFIKUARA

Me rritjen e popullaritetit të Adamour, janë vënë re raste të produkteve të falsifikuara me një çmim shumë më të lartë. Vetëm këtu ju do të keni mundësi të blini një produkt origjinal me një zbritje prej 50%.

SI PUNOJMË NE
 • Bëni një porosi momentale dhe përfitoni 50% zbritje

 • Ju lutem prisni telefonatën e operatorit tonë për të qartësuar detajet e mëtejshme

 • Pa rreziqe të mundshme! Ju do të merrni porosinë tuaj dhe menjëherë pas marrjes do të bëni pagesën në postë

PRANOJMË POROSI NGA E GJITHË EUROPA

 • Produkt 100% organik
  I sigurt në përdorim!

 • Efektiviteti i tij arrin deri në 98%
  dhe është i vërtetuar nga meshkujt!

 • 2765 meshkuj tashmë
  janë shëruar

Ju mund të porositni një telefonatë

Një revolucion i vërtetë ne trajtimin e prostatitis kronik

20 mijë meshkuj në Europë tashmë e kanë harruar se çfarë do të thotë dhimbje dhe sigurisht kanë harruar në tërësi problemet e tyre me urinimin

 • HAPI I 1

  ndihmon në largimin e dhimbjeve, therjeve, djegieve në ije dhe në pjesën e poshtme të shpinës

 • HAPI I 2

  urinimi bëhet më i qëndrueshëm, jo aq i shpeshtë si më përpara, gjithashtu ndihmon në lehtësimin e inflamacionit

 • HAPI I 3

  ereksioni rikthehet në normalitetin e mëparshëm, vetë organizmi forcohet, ndërkohë që prostatitis nuk rikthehet më

Arrini të përfitoni deri në fund të ofertës:
00
orë
:
23
minuta
:
29
sekonda
Çmimi i vjetër: 1980
Çmimi i ri: 990